Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Zlínský kraj > Poradenství
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

INTERNÍ SKUPINOVÉ PORADENSTVÍ

Motivační programy k sebeprezentaci a změnám v zákonech (informace o situaci na trhu práce v regionu a ČR, poradenství zaměřené na schopnost sebeprezentace u zaměstnavatele, zpracování vhodné osobní dokumentace, vyhledávání pracovních míst a upozornění na novely zákonů).

Další motivační programy: Informace k důchodové problematice, Poradenství k podnikání, Komunikační dovednosti při jednání se zaměstnavatelem.

Job club je skupinový poradenský program spojený s nácvikem komunikačních dovedností a technik vyhledávání zaměstnání.

Informační schůzky pro nově evidované uchazeče (poradenství k hledání uplatnění a kontaktování zaměstnavatele, aktuální nabídka poradenských programů, rekvalifikací, nástrojů APZ, služeb ÚP, EURES poradenství, informace o situaci na trhu práce, atd.).

 

INTERNÍ INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

Karierové poradenství - poradenství k uplatnění v zaměstnání při využití možností a schopností uchazeče, doplněný doporučením dalšího postupu.

Zpracování životopisu, motivačního dopisu.

Poradenství ke studiu - informace o všech stupních vzdělání, konzultace, testy.

Psychologické poradenství – konzultace s psychologem, kdy odborník hledá společně s klientem optimální řešení jeho problémů, event. doporučí další formu terapie.

Sociálně – psychologické poradenství – psychologické a sociální poradenství pro osoby, které se nacházejí v obtížné životní situaci a uvítají podporu při překonání psychických a sociálních obtížích. Zajišťuje psycholog.

Pracovní rehabilitace – je určena pro osoby se zdravotním postižením a jedná se o souvislou činnost, zaměřenou na získání a udržení vhodného zaměstnání osoby se zdravotním postižením. Součástí žádosti o pracovní rehabilitaci musí být doklad osvědčující, že žadatel je osobou se zdravotním postižením.

 

 


EXTERNÍ PORADENSTVÍ

V rámci veřejné zakázky „Poradenské programy ve Zlínském kraji 2019 - 2022“ nabízíme klientům následující poradenské programy:

JOB CLUB

Poradenský program Počítačová pracovní diagnostika

Sebepoznání a sebeprezentace na trhu práce

Komunikační dovednosti

Orientace na trhu práce – hledání zaměstnání s využitím PC

Pracovněprávní minimum

Finanční poradenství

Poradenství k podnikání

Poradenský program Individuální pohovory

 

KONTAKTY NA PRACOVNÍKY PORADENSTVÍ

Úřad práce ČR – Krajská pobočka ve Zlíně, Čiperova 5182, 760 42 Zlín

Ing. Petra Bačová Machů

Petra.Bacova1@uradprace.cz

950 175 307

Mgr. Ilona Šumíčková

Ilona.Sumickova@uradprace.cz

950 175 503

Ing. Marek Havelka

Marek.Havelka@uradprace.cz

950 175 532

Ing. Petra Jarošová

Petra.Jarosova1@uradprace.cz

950 175 199

Mgr. Lenka Piňosová

Lenka.Pinosova@uradprace.cz

950 175 519

Mgr. Josef Šrámek (PIPS)

Josef.Sramek@uradprace.cz

950 175 530

Alena Kobylíková Škrabanová (OZP)

Alena.Kobylikova@uradprace.cz

950 175 512

Martin Mandinec (PDU)

Martin.Mandinec@uradprace.cz

950 175 407

Mgr. et Mgr. Vendula Neumanová (psycholog)

Vendula.Neumanova@uradprace.cz

950 175 224

 

 

 

 


Pracoviště Kroměříž - Erbenovo nábř. 4251, 767 01 Kroměříž

Zdeněk Blažek, DiS.

Zdenek.Blazek@uradprace.cz

950 130 336

Mgr. Michaela Hrdinová

Michaela.Hrdinova@uradprace.cz

950 130 334

Ing. Helena Družbíková, PhD. (PIPS)

Helena.Druzbikova@uradprace.cz

950 130 335

Eva Diblíková, DiS.

Eva.Diblikova@uradprace.cz

950 130 340

Mgr. Eva Vlková

Eva.Vlkova@uradprace.cz

950 130 304

Mgr. Martina Svačinová (OZP)

Martina.Svacinova@uradprace.cz

950 130 327

Dana Gajdošová (PDU)

Dana.Gajdosova@uradprace.cz

950 130 351

 

Pracoviště Uherské Hradiště - Na Morávce 1215, 686 52 Uherské Hradiště

Mgr. Miroslava Úlehlová

Miroslava.Ulehlova@uradprace.cz

950 170 251

Iveta Kunovská, DiS.

Iveta.Kunovska@uradprace.cz

950 170 278

Iva Hatláková

Iva.Hatlakova@uradprace.cz

950 170 276

Ing. Martina Hlavačková (PIPS)

Martina.Hlavackova2@uradprace.cz

950 170 267

Silvie Bachanová, DiS.

Silvie.Bachanova@uradprace.cz

950 170 259

Magda Kolaříková (OZP)

Magda.Kolarikova@uradprace.cz

950 170 215

Šárka Ukušová (PDU)

Sarka.Ukusova@uradprace.cz

950 170 413

 

 

Pracoviště Vsetín - Pod Žamboškou 1024, 755 01 Vsetín

Bc. Jana Macková

Jana.Mackova@uradprace.cz

950 173 443

Bc. Kateřina Špačková

Katerina.Spackova1@uradprace.cz

950 173 433

Bc. Renata Dorňáková (PIPS)

Renata.Dornakova@uradprace.cz

950 173 446

PhDr. Zdeňka Janušová

Zdenka.Janusova@uradprace.cz

950 173 469

Bc. Daniela Adamcová

Daniela.Adamcova@uradprace.cz

950 173 418

Bc. Lenka Pašková, DiS. (OZP)

Lenka.Paskova@uradprace.cz

950 173 452

Ing. Zdeňka Sáblíková (PDU)

Zdenka.Sablikova@uradprace.cz

950 173 457

 

Poslední aktualizace: 7. 8. 2019
Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, callcentrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky