Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Vysočina > Akce pořádané KrP
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.
uspořádané

Akce pořádané krajskou pobočkou


Burzy a miniburzy práce

Na burzách či miniburzách práce mají zaměstnavatelé možnost oslovit uchazeče o zaměstnání, představit jim svou společnost a nabídnout volné pracovní pozice.
Ti, kteří hledají nové zaměstnání, budou mít mimo jiné příležitost seznámit se s nabídkou volných míst, promluvit si se zástupci zaměstnavatelů a využít poradenství ÚP ČR.

Miniburza v Havlíčkově Brodě – 13. 6. 2019

Dne 13. 6. 2019 se od 8 do 11 hodin uskuteční na ÚP ČR KoP Havlíčkův Brod, Jihlavská 42, miniburza práce. Na miniburzu je pozváno 6 významných zaměstnavatelů našeho regionu. Miniburza je zaměřena na UoZ se zdravotním omezením (OZP, OZZ, jiné zdravotní omezení). Návštěvníci budou mít možnost navázání osobního kontaktu se zaměstnavateli, kteří nabízejí volná pracovní místa v oborech – asistent/ka v chráněném bydlení a v centru denních služeb, dělník/manipulant, kuchař/ka, číšník/servírka, strážný, a mnoho dalších. Uchazečům o zaměstnání zde budou také k dispozici pracovníci sociálních služeb a zaměstnanci ÚP ČR, kteří jim v případě potřeby poskytnou požadované poradenství v oblasti vyhledávání volných míst či při řešení jiných konkrétních situací.

Uskutečněné


Semináře pro zaměstnavatele

Připravujeme semináře pro zaměstnavatele k aktuálním tématům.

Seminář v Jihlavě – 12. 6. 2019

Kontaktní pracoviště ÚP ČR Jihlava Vás zve na seminář pro zaměstnavatele, který se uskuteční ve středu 12. 6. 2019 od 9:00. Seminář je zaměřen na aktuální situaci na trhu práce, možnosti spolupráce ÚP ČR se zaměstnavateli, představení projektu POVEZ II, který podporuje odborné vzdělávání zaměstnanců, a projektu KOMPAS, který se věnuje predikcím trhu práce.

Kapacita je omezena, v případě Vašeho zájmu o účast kontaktujte: Mgr. Veronika Střechová, 950123444, veronika.strechova@uradprace.cz.

Uskutečněné


Kontaktní osoby

Havlíčkův Brod
Mgr. Kateřina Štiborová
950 114 428
katerina.stiborova@uradprace.cz
Jihlava
Mgr. Veronika Střechová
950 123 444
veronika.strechova@uradprace.cz
TřebíčBc. Lucie Košíčková
950 169 689 lucie.kosickova@uradprace.cz
Žďár nad Sázavou
Mgr. Michal Horák
950 177 485
michal.horak@uradprace.cz


Poslední aktualizace: 15. 5. 2019
Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, callcentrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky