Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Jihomoravský kraj > Kontaktní pracoviště > Hodonín > Hlášení volných míst
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

Hlášení a rušení volných míst

Hlášení a rušení volných míst je možno provádět osobně, písemně na adresu kontaktního pracoviště nebo telefonicky na telefonním čísle 950 115 321. Zaměstnavatelé, kteří mají právo udržovat volná místa na portálu MPSV mohou využít následujícího odkazu: https://portal.mpsv.cz/sz/zamest .

Zaměstnavatelé, kteří se chtějí registrovat pro údržbu volných míst na kontaktním pracovišti Hodonín, ať nejdříve sdělí na adresu webmastera název firmy, kontaktní osobu a v případě, že si už sami vytvořili na portálu MPSV uživatelský účet, tak také název tohoto účtu (ne heslo). Bližší informace zde.

Zaměstnavatel, který dosud nehlásil volná místa (a není proto v databázi firem KoP Hodonín) musí doložit (zaslat poštou, faxem) kopii živnostenského listu, výpisu z obchodního rejstříku nebo jiného oprávnění k podnikání, na základě kterého bude do této databáze zaveden.

Volná místa můžete nahlásit také tak, že vyplníte všechna žlutá pole dokumentu "Hlášenka volných míst" a ten potom odešlete na e-mailovou adresu volna.mista@ho.mpsv.cz.

Soubor ke stažení: Hlášenka volných míst
Poslední aktualizace: 4. 7. 2019, Velikost: 187 KB, Formát: MS Word MS Word Pro otevření souboru pro MS Word si můžete zdarma stáhnout prohlížečMS Word
Soubor ke stažení: Hlášenka volných míst ve formátu PDF
Poslední aktualizace: 3. 7. 2019, Velikost: 211 KB, Formát: PDF PDF Pro otevření souboru PDF si můžete zdarma stáhnout prohlížečPDF
Upozornění pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice

Vážený zaměstnavateli, pokud budete soubor "Hlášenka volných míst" otevírat a upravovat v kancelářském balíku OpenOffice, žádáme Vás, abyste po vyplnění formuláře soubor vyexportovali do formátu PDF a ten nám zaslali v příloze e-mailu. Pokud soubor uložíte opět do formátu DOC, je pro nás velmi obtížně čitelný.

Děkujeme za pochopení. 

Poslední aktualizace: 10. 8. 2015
Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, callcentrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky