Integrovaný portál MPSV


EURES > Hledáte zaměstnání v EU/EHP? > Belgie
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.Belgie      nabídka volných pracovních místPro vyhledání volného místa použijte   EURES - Evropský portál pracovní mobility - http://www.eures.europa.eu/ pro vyhledání klikněte zde

nebo přímo stránky belgických úřadů práce

FOREM - l'Office wallon de la formation professionnelle et de l'emploi http://www.leforem.be/
VDAB - Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling http://www.vdab.be
ACTIRIS - Office Régional Bruxellois de l'Emploi / Brusselse Gewestelijke Dienst voor Arbeidsbemiddeling www.actiris.be

všechna i níže uvedená místa jsou prověřena úřady práce dané země nebo doporučena EURES poradci a zveřejněna na přání zaměstnavatele:59092265 Programátor/operátor CNC (Wargem) (1)

Detaily z databáze EU

V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic nás prosím kontaktujte na eures@bm.mpsv.cz (životopis ve francouzském nebo anglickém jazyce - dle požadavků v inzerátu). Komerční portály s nabídkou volných pracovních míst v Belgii:

http://jobs.euractiv.com/
http://www.vlan.be/
http://www.jobat.be/
http://www.medweb.be/
http://www.megajobs.be/
http://www.mindworks.be/
http://www.monster.be/
http://www.officeteam.be/
http://www.pagepersonnel.be/
http://www.references.be/
http://www.secretary-plus.com/
http://www.stepstone.be/
http://www.vacature.be/

Sezónní práce:
http://www.fruitcel.be/

Denní tisk
Nabídku volných pracovních míst můžete nalézt v celostátních denících, zejména v jejich víkendových přílohách. Mezi hlavní noviny patří vlámské De Morgen, De Standaard, Het Nieuwsblad, De Tijd, Het Laatste Nieuws; frankofonní La Dernière Heure, Le Soir, La Libre Belgique, La Meuse, L’Echo; germanofonní: Grenzecho.

Privátní personální agentury
Soukromé zprostředkovatelské agentury patří k důležitým zdrojům nabídky volných pracovních míst. Jejich seznam a kontakty lze nalézt ve „Zlatých stránkách“ (http://www.pagesdor.be/). Většina agentur je sdružených ve FEDERGON (http://www.federgon.be/).

Práce v institucích EU:
Výběr personálu zajišťuje úřad EPSO (European Personnel Selection Office). Úředníci Evropské unie zaměstnaní na dobu neurčitou jsou vybíráni zejména na základě otevřených výběrových řízení. Oznámení o výběrových řízeních jsou uveřejněna na internetové stránce http://europa.eu/epso a v Úředním věstníku Evropské unie http://eur-lex.europa.eu/cs/index.htm, v němž jsou uvedeny specifické podmínky a požadavky týkající se daného výběrového řízení, stejně jako počet volných pracovních míst a informace o samotném výběrovém řízení. 
Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR (odbor zaměstnanosti). Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, callcentrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky