Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Zlínský kraj
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

Úřad práce České republiky - krajská pobočka ve Zlíně


Adresa


Čiperova 5182
760 42 Zlín 1

Telefon 950 175 111

Fax 950 175 430 E-mail posta@zl.mpsv.cz ID datové schránky iqqzpzd         


Podmínky přijetí elektronického podání naleznete na stránce elektronická podatelna.

Úřední hodiny

     

Pondělí: 8 - 12, 13 - 17
Úterý: 8 - 11
Středa: 8 - 12, 13 - 17
Čtvrtek: 8 - 11
Pátek: 8 - 11 (jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o nepojistné sociální dávky či pozvané klienty)

 

 

Správním obvodem krajské pobočky ve Zlíně je území Zlínského kraje (území okresů Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín).

Přehled písemností na úřední desce Úřadu práce České republiky z působnosti krajské pobočky ve Zlíně.

Číslo účtu pro zasílání plnění povinného podílu formou odvodu do státního rozpočtu  7712-37828661/0710  (KS: 1148, VS: IČO nebo RČ).

Úřad práce ČR  v současné době nevybírá v souvislosti s nepojistnými sociálními dávkami žádné poplatky ani kolkové známky.

Call centrum úřadu práce (poradenská služba) s placenou telefonní linkou 844 844 803.

Máte zájem o práci v zahraničí - kontaktujte našeho specialistu EURES na lince 950 175 326.


Aktuality



Kontaktní osoby

Ředitelka krajské pobočky ÚP ČR ve Zlíně Mgr. Miriam Majdyšová Telefon kontaktní osoby 950 175 411 E-mail kontaktní osoby Miriam.Majdysova@zl.mpsv.cz
Sekretářka, asistentka Bc. Bronislava Pavlíčková Telefon kontaktní osoby 950 175 413 E-mail kontaktní osoby Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Vedoucí oddělení zaměstnanosti Ing. Lucie Topolánková Telefon kontaktní osoby 950 175 415 E-mail kontaktní osoby Miriam.Majdysova@zl.mpsv.cz
Vedoucí oddělení kanceláře úřadu Ing. František Boháček Telefon kontaktní osoby 950 175 332 E-mail kontaktní osoby Frantisek.Bohacek@zl.mpsv.cz
Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek Ing. Hana Hruboňová Telefon 

kontaktní osoby 950 175 120 E-mail kontaktní osoby Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Vedoucí oddělení kontrolně právního JUDr. Ľubica Pospíšilová Telefon kontaktní osoby 950 175 505 E-mail kontaktní osoby Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Vedoucí referátu trhu práce Ing. Lucie Topolánková Telefon kontaktní osoby 950 175 415 E-mail kontaktní osoby Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Vedoucí referátu zprostředkování a poradenství Mgr. Andrea Bartko Telefon kontaktní osoby 950 175 510 E-mail kontaktní osoby Andrea.Bartko@zl.mpsv.cz
Vedoucí referátu projektů ESF Ing. Marie Mikulcová Telefon kontaktní osoby 950 175 171 E-mail kontaktní osoby Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Vedoucí referátu kontroly Ing. Roman Veselý Telefon kontaktní osoby 950 175 192 E-mail kontaktní osoby Roman.Vesely@zl.mpsv.cz
Vedoucí referátu právního Mgr. Eva Prokešová Telefon kontaktní osoby 950 175 507 E-mail kontaktní osoby Eva.Prokesova@zl.mpsv.cz
                   

 

Kontaktní pracoviště

Bystřice pod Hostýnem, Holešov, Karolinka, Kroměříž, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Slavičín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín

 

 

 

                   

 

 

 

 
Kontaktní pracoviště Kroměříž  Kontaktní pracoviště Holešov Kontaktní pracoviště Bystřice pod Hostýnem Kontaktní pracoviště Valašské Meziříčí  Kontaktní pracoviště Rožnov pod Radhoštěm Kontaktní pracoviště Karolinka Kontaktní pracoviště Vsetín Kontaktní pracoviště Zlín Kontaktní pracoviště Otrokovice Kontaktní pracoviště Valašské Klobouky Kontaktní pracoviště Slavičín Kontaktní pracoviště Uherský Brod Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště
 
 
 

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, kontaktni.centrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky