Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Zlínský kraj
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

Úřad práce České republiky - krajská pobočka ve Zlíně


Adresa


Čiperova 5182
760 42 Zlín 1

Telefon 950 175 111

Fax 950 175 430 E-mail posta@zl.mpsv.cz ID datové schránky iqqzpzd


Podmínky přijetí elektronického podání naleznete na stránce elektronická podatelna.

Úřední hodiny

Pondělí: 8 - 12, 13 - 17
Úterý: 8 - 11
Středa: 8 - 12, 13 - 17
Čtvrtek: 8 - 11
Pátek: 8 - 11 (jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o nepojistné sociální dávky či pozvané klienty)

Správním obvodem krajské pobočky ve Zlíně je území Zlínského kraje (území okresů Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín).

Přehled písemností na úřední desce Úřadu práce České republiky z působnosti krajské pobočky ve Zlíně.

Číslo účtu pro zasílání plnění povinného podílu formou odvodu do státního rozpočtu 7712-37828661/0710 (KS: 1148, VS: IČO nebo RČ).

Call centrum úřadu práce (poradenská služba) s placenou telefonní linkou 844 844 803.

Máte zájem o práci v zahraničí - kontaktujte našeho specialistu EURES na lince 950 175 326.


Aktuality


BURZA PRÁCE A PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL VE ZLÍNSKÉM KRAJI - bližší informace v aktualitách

Kontaktní osoby

Ředitelka krajské pobočky ÚP ČR ve Zlíně Mgr. Miriam Majdyšová Telefon kontaktní osoby 950 175 411 E-mail kontaktní osoby Miriam.Majdysova@uradprace.cz
Vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariátu Bc. Bronislava Pavlíčková Telefon kontaktní osoby 950 175 413 E-mail kontaktní osoby Bronislava.Pavlickov@uradprace.cz
Ředitelka odboru zaměstnanosti Ing. Lucie Topolánková Telefon kontaktní osoby 950 175 415 E-mail kontaktní osoby Lucie.Topolankova@uradprace.cz
Ředitel odboru kanceláře krajské pobočky Ing. František Boháček Telefon kontaktní osoby 950 175 332 E-mail kontaktní osoby Frantisek.Bohacek@uradprace.cz
Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek Ing. Pavel Pinďák Telefon 

kontaktní osoby 950 175 120 E-mail 






kontaktní 
osoby Pavel.Pindak@uradprace.cz
Ředitelka odboru kontrolně právního Telefon kontaktní osoby E-mail kontaktní osoby
Vedoucí oddělení trhu práce Ing. Ivana Marusjaková Telefon kontaktní osoby 950 175 410 E-mail kontaktní osoby Ivana.Marusjakova@uradprace.cz
Vedoucí oddělení zprostředkování a poradenství Ing. Vladimíra Lutonská Telefon kontaktní osoby 950 175 510 E-mail kontaktní osoby Vladimira.Lutonska@uradprace.cz
Vedoucí oddělení projektů evropské unie Ing. Martina Baďurová Telefon kontaktní osoby 950 175 176 E-mail kontaktní osoby Martina.Badurova@uradprace.cz
Vedoucí oddělení specializovaných kontrol Telefon kontaktní osoby E-mail kontaktní osoby
Vedoucí oddělení právního Mgr. Eva Prokešová Telefon kontaktní osoby 950 175 507 E-mail kontaktní osoby Eva.Prokesova@uradprace.cz

Kontaktní pracoviště

Bystřice pod Hostýnem, Holešov, Karolinka, Kroměříž, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Slavičín, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky