Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Vysočina > Kontaktní pracoviště > Jihlava > Informace pro nezaměstnané
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

INFORMACE PRO NEZAMĚSTNANÉ

Hrozí Vám ztráta zaměstnání z důvodu snižování počtu zaměstnanců ve Vaší firmě? Jste zatím zaměstnaní, ale obdrželi jste již výpověď a jste ve výpovědní lhůtě? Nevyplácí Vám zaměstnavatel mzdu a podáváte okamžitou výpověď z pracovního poměru z tohoto důvodu? Máte pracovní poměr na dobu určitou, a nebudete u něj dále zaměstnáni? Nabízíme Vám příležitost vstoupit do projektu Restart  - Vysočina, znamená novou šanci, financovaného z Evropského sociálního fondu, realizovaného Úřadem práce ČR  krajskou pobočkou v Jihlavě, dodavatelem je Sdružení Restart, jehož účastníky jsou společnosti bit cz training, s.r.o., DAMACO Group s.r.o., DUNA JL s.r.o. a EuroProfis, s.r.o.
Pokud máte zájem o více informací, obraťte se, prosím, na paní Libuši Dvořáčkovou tel. č. 950 123 476 nebo na zástupce dodavatele Ing. Katrin Hromádkovou tel. č. 567 217 478 nebo na tel. č. 567 212 198 nebo nebo na e-mailu restart@bitcz.cz případně vyplňte jednoduchý webový formulář, který najdete na http://www.bitcz.cz/.

Příručka pro nezaměstnané

Co dělat při ztrátě zaměstnání, na koho se obrátit, na jaké dávky od státu vzniká nárok nebo jak si najít nové zaměstnání a co všechno je k tomu potřeba? MPSV vydalo historicky první příručku pro nezaměstnané, která je v tištěné podobě k dispozici na úřadech práce. Příručka nezaměstnaného v roce 2010 je v elektronické formě ke stažení zde.

Doklady potřebné pro evidenci na úřadě práce

V případě, že Vaši situaci potřebujete řešit prostřednictvím úřadu práce, přineste si s sebou následující doklady: platný doklad totožnosti s fotografií, doklady o ukončení předchozího zaměstnání, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, kontaktni.centrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky