Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Vysočina > Akce pořádané KrP
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

Akce pořádané krajskou pobočkou


Burzy a miniburzy práce


Na burzách či miniburzách práce mají zaměstnavatelé možnost oslovit uchazeče o zaměstnání, představit jim svou společnost a nabídnout volné pracovní pozice.
Ti, kteří hledají nové zaměstnání, budou mít mimo jiné příležitost seznámit se s nabídkou volných míst, promluvit si se zástupci zaměstnavatelů a využít poradenství ÚP ČR.

Miniburza v Havlíčkově Brodě – 22. 2. 2018

Dne 22. 2. 2018 se od 8 do 11 hod. uskuteční na ÚP ČR KoP Havlíčkův Brod miniburza práce. Na miniburzu je pozváno 7 významných zaměstnavatelů našeho regionu. Miniburza je zaměřena na zpracovatelský průmysl. Návštěvníci budou mít možnost navázání osobního kontaktu se zaměstnavateli, kteří nabízejí volná pracovní místa v oborech – dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů, lakýrník, svářeč, strojní zámečník, brusič, montážní dělník, obsluha konvenčního soustruhu, obsluha konvenční frézy, mechanik obráběcích strojů, montér slaboproudých el. vedení, administrativní pracovník centrálního skladu logistiky, IT specialista. Uchazečům o zaměstnání zde budou také k dispozici pracovníci ÚP ČR, kteří jim v případě potřeby poskytnou požadované poradenství např. v oblasti vyhledávání volných míst či při řešení jiných konkrétních situací.

Uskutečněné

Semináře pro zaměstnavatele

Připravujeme semináře pro zaměstnavatele k aktuálním tématům.

Seminář ve Žďáře nad Sázavou

Úřad práce ČR Krajská pobočka v Jihlavě – Kontaktní pracoviště ve Žďáře nad Sázavou uskutečňuje v průběhu měsíce ledna 2018 seminář pro zaměstnavatele k problematice plnění povinného podílu OZP ve třech termínech. Tento seminář byl nabídnut především zaměstnavatelům s nižším počtem zaměstnanců, kde by se mohla předpokládat menší zkušenost související s tímto plněním. Kapacita účastníků je omezená, avšak několik míst je možno ještě obsadit v termínu 31. ledna 2018. V případě potřeby konkrétních dotazů je možno kontaktovat: Mgr. Michal Horák, 950 177 485, michal.horak@uradprace.cz, Dana Laryšová, 950 177 484, dana.larysova@uradprace.cz.

Uskutečněné

Další akce


Kontaktní osoby

Havlíčkův Brod
Mgr. Kateřina Štiborová
950 114 428
katerina.stiborova@uradprace.cz
Jihlava
Mgr. Veronika Střechová
950 123 444
veronika.strechova@uradprace.cz
Pelhřimov
Bc. Lenka Vaněčková, DiS.
950 145 329
lenka.vaneckova@uradprace.cz
TřebíčBc. Lenka Severinová
950 169 689 lenka.severinova@uradprace.cz
Žďár nad Sázavou
Mgr. Michal Horák
950 177 485
michal.horak@uradprace.cz


Poslední aktualizace: 19. 1. 2018
Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky