Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR > Krajské pobočky > Ústecký kraj > Kontaktní pracoviště > Děčín > Volná pracovní místa > Hlavní nabídka VPM
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

Hlavní nabídka volných pracovních míst

 

Důležité upozornění! V dnešní rychlé době se i volná pracovní místa obsazují rychle.

Proto doporučujeme hledat alespoň dvakrát týdně přes tento vyhledávací formulář (odkaz je i níže) a postupovat následovně:

  1. Do pole Volná místa za (_) dní zadejte 4 (tj. za poslední 4 dny). To může být pro Vás rozhodující, u volných pracovních míst za poslední 4 dny není tak vysoké riziko, že se budete ucházet o již obsazenou nebo zrušenou pozici. Systém Vám najde nejen nově zadaná volná místa, ale i ta, u kterých byla za poslední 4 dny provedena změna.
  2. Do pole Profese zadejte požadované povolání (například skladník) nebo vyberte Obor (například Obchod a cestovní ruch). Nevybírejte oboje najednou, to by mohlo příliš zúžit zobrazené výsledky.
  3. Do pole Z obce zadejte název města nebo obce, kde chcete pracovat.
  4. Do pole Dojezdová vzdálenost do zadejte počet minut, které jste ochotni obětovat dopravě do místa výkonu práce. Neupřesníte-li počet minut, systém Vám stejně najde volná místa nejen v zadaném městě nebo obci, ale i v okolí. A rovnou zobrazí i dobu dopravy hromadnými dopravními prostředky.

U profese, kde se místo výkonu práce mění nebo u které ho nelze určit (například u zedníků, řidičů, lodníků), je obtížnější najít volné pracovní místo podle lokality, ale možné to také je. Vyhledávání bude trochu jiné. Je potřeba jej přizpůsobit skutečnosti, že při evidence pracovní nabídky nemohla být zadána adresa místa výkonu práce. Místo ní byla zadána buď fiktivní adresa v daném okrese, nebo adresa sídla zaměstnavatele (případně provozovny, která s nabídkou nějak souvisí).

U pracovních nabídek, kde je zaměstnavatel skrytý, se místo výkonu práce řídí městem, v němž úřad práce volné pracovní místo zadal.

Speciálním případem je potom pracovní nabídka českého zaměstnavatele s místem výkonu práce v zahraničí. V takovém případě je volné pracovní místo dohledatelné také pod městem, v němž úřad práce volné pracovní místo zadal.

Zobrazit vyhledávací formulář

 


 

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, callcentrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky