Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.
Úřad práce České republiky
Mapa ČR Krajská pobočka pro hlavní město Prahu Krajská pobočka v Příbrami Krajská pobočka v Českých Budějovicích Krajská pobočka v Brně Krajská pobočka v Karlových Varech Krajská pobočka v Ústí nad Labem Krajská pobočka v Plzni Krajská pobočka v Liberci Krajská pobočka v Hradci Králové Krajská pobočka v Pardubicích Krajská pobočka v Olomouci Krajská pobočka v Ostravě Krajská pobočka ve Zlíně Krajská pobočka v Jihlavě
  • 22. 9. 2014 ÚP ČR je připraven pomoci při výběru zaměstnanců pro firmu HVCC Úřad práce ČR je připraven nabídnout společnosti HVCC v Novém Jičíně pomoc při náboru nových pracovníků z řad uchazečů o zaměstnání. V případě zájmu vedení společnosti je úřad schopen poskytnout například poradenské služby, zrealizovat výběrová řízení nebo zajistit rekvalifikaci. Firma plánuje rozšířit výrobu.
  • 22. 9. 2014 Spolupráce ÚP ČR a ČSKI zvýší šance nezaměstnaných na trhu práce Větší počítačovou gramotnost, lepší konkurenceschopnost a tím pádem vyšší šance na získání nové práce. To vše by měla přinést lidem, kterým hrozí dlouhodobá nezaměstnanost, užší spolupráce mezi Úřadem práce ČR (ÚP ČR) a Českou společností pro kybernetiku a informatiku (ČSKI). V rámci rekvalifikačních kurzů, ale i dalších vzdělávacích projektů, mohou nezaměstnaní, sociálně vyčlenění nebo osoby se zdravotním postižením získat některý z mezinárodně uznávaných certifikátů prokazujících úroveň jejich praktických dovedností v oblasti využívání informačních a komunikačních technologií. Memorandum dnes podepsala generální ředitelka ÚP ČR Marie Bílková a prezidentka ČSKI, profesorka Olga Štěpánková.
    Fotografie: 1, 2, 3
  • 22. 9. 2014 Absolventi na Jesenicku dostanou šanci na získání praxe Nezaměstnaní absolventi dostanou na Jesenicku možnost získat praxi a tím pádem si zvýšit i šance při hledání práce. Umožní jim to tréninkové centrum, které otevírá po dohodě s Úřadem práce ČR (ÚP ČR) společnost M. B. A. Finance. Obě strany zároveň podepíší v průběhu podzimu Memorandum o vzájemné spolupráci při zaměstnávání této skupiny uchazečů.
  • 19. 9. 2014 Příprava na IT zakázky MPSV probíhá podle plánu, výplata dávek ohrožena nebude Proces příprav zakázek, ze kterých vzejde nový dodavatel IT systému pro MPSV a výplatu sociálních dávek, probíhá od samého začátku podle plánu. Samotná výplata nepojistných sociálních dávek a dávek státní politiky zaměstnanosti v současné době ani v blízké budoucnosti není ohrožena. To jsou nejdůležitější sdělení, která zazněla na čtvrtečním sociálním výboru Poslanecké sněmovny z úst zástupců ministerstva.
  • 18. 9. 2014 Chcete pracovat v zahraničí? Navštivte burzu práce Šanci na získání praxe ve strojírenství, zdravotnictví, hotelnictví či gastronomii nebo na výletních lodích, a jako bonus prohloubení znalosti cizího jazyka. To vše a řadu dalších možností nabídne přeshraniční burza pracovních příležitostí, kterou organizuje v rámci sítě EURES Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem společně se saským partnerským úřadem práce Agentur für Arbeit Pirna. Akce proběhne dne 23. 9. 2014 mezi 10.00 – 15.00 hodinou v Clarion Congress Hotelu v Ústí nad Labem.
  • 17. 9. 2014 ÚP ČR je připraven pomoci obcím i lidem, které zasáhla povodeň Starostové obcí, které zasáhla povodeň a potřebují pomoc při následném odstraňování škod, se mohou obrátit na Úřad práce ČR. Všechna kontaktní pracoviště v dotčených regionech jsou připravena vyjít jim maximálně vstříc. Stejně jako samotným občanům, kterým živel nenávratně poškodil majetek a oni se tak dostali do finanční tísně.
Další: ...

Úřední hodiny

PO:8-12, 13-17
ÚT:8-11
ST:8-12, 13-17
ČT:8-11
PÁ:8-11*
* jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o nepojistné sociální dávky či pozvané klienty

Krajské pobočky

Odkazy

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, kontaktni.centrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky