Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.
Úřad práce České republiky

Dočasné průkazy OZP a průkazy mimořádných výhod

Úřad práce ČR upozorňuje držitele dočasných průkazů OZP a průkazů mimořádných výhod, aby si tyto doklady vyměnili nejpozději do 31. 12. 2015. V případě, že tak neučiní, nebudou moci po 1. 1. 2016 využívat žádné benefity a nároky, které jim z vlastnictví průkazu vyplývají.

Vyhněte se frontám na úřadě na konci roku a zajistěte si výměnu včas. Další informace naleznete zde. V případě nejasností se obraťte na kontaktní pracoviště ÚP ČR podle místa trvalého bydliště.

Děkujeme.


Mapa ČR Krajská pobočka pro hlavní město Prahu Krajská pobočka v Příbrami Krajská pobočka v Českých Budějovicích Krajská pobočka v Brně Krajská pobočka v Karlových Varech Krajská pobočka v Ústí nad Labem Krajská pobočka v Plzni Krajská pobočka v Liberci Krajská pobočka v Hradci Králové Krajská pobočka v Pardubicích Krajská pobočka v Olomouci Krajská pobočka v Ostravě Krajská pobočka ve Zlíně Krajská pobočka v Jihlavě
 • 27. 11. 2015 Cesta ke vzdělání a profesi Čtyři desítky vystavovatelů z řad středních škol i zaměstnavatelů z Děčínska a okolí se představí návštěvníkům už 19. ročníku „Veletrhu ŠKOLA DĚČÍN 2015 – Cesta ke vzdělání a profesi“. Akce proběhne ve dnech 1. – 2. 12. 2015, mezi 10.00 – 18.00 hodinou v úterý a mezi 9.00 – 18.00 hodinou ve středu, v Centru PIVOVAR DĚČÍN. Na její organizaci se spolupodílí Úřad práce ČR, Okresní hospodářská komora Děčín, Statutární město Děčín a střední školy.
 • 26. 11. 2015 Nová výzva z Operačního programu Zaměstnanost pomůže nezaměstnaným Ministerstvo práce a sociálních věcí dlouhodobě usiluje o odstranění bariér na trhu práce. Jedna z aktuálních výzev se proto zaměřuje na lidi, kteří delší dobu nemohou najít práci, nebo kteří jsou z nejrůznějších důvodů při hledání zaměstnání znevýhodněni.
 • 26. 11. 2015 Spolupráce Úřadu práce ČR a Svazu měst a obcí ČR podporuje zaměstnanost Podpořit to, co funguje a inspirovat zákonodárce k tomu, co by měli změnit. O tom bylo jednání vedení Generálního ředitelství Úřadu práce ČR se zástupci předsednictva Svazu měst a obcí ČR. Obě strany navázaly na dříve uzavřené memorandum o spolupráci, rekapitulovaly dosavadní společnou činnost a nastínily záměry do budoucnosti.
  Fotografie
 • 26. 11. 2015 ÚP ČR nabídne klientům v Šumperku vyšší komfort Nové a moderní prostory pro klienty i zaměstnance Kontaktního pracoviště Úřadu práce ČR (ÚP ČR) v Šumperku, většina služeb na jednom místě, bezbariérový vstup, větší čekárny a mnohem lepší dostupnost. To vše nabízí nová administrativní budova, která bude veřejnosti plně sloužit od pondělí 14. 12. 2015 na adrese M. R. Štefánika 20, Šumperk.
  Fotografie
 • 23. 11. 2015 Od vzdělání k zaměstnání na Domažlicku Dvě desítky středních škol a pět významných zaměstnavatelů z Domažlicka a okolí se představí na 9. ročníku přehlídky studijních nabídek a pracovních příležitostí s názvem „Od vzdělání k zaměstnání“. Akce proběhne ve středu 25. 11. 2015 mezi 9.00 – 16.00 hodinou v Městském kulturním středisku v Domažlicích. Na její organizaci se spolupodílí tamní okresní hospodářská komora a Kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR v Domažlicích.
 • 23. 11. 2015 V říjnu nahlásilo hromadné propouštění 15 zaměstnavatelů V říjnu 2015 nahlásilo hromadné propouštění celkem 15 zaměstnavatelů. Tento krok se dotkne 380 jejich zaměstnanců. Nejvíce lidí, které firmy v nadcházejících měsících propustí, pracuje ve Středočeském kraji, v Praze a Královehradeckém regionu. Údaje dnes zveřejnil Úřad práce ČR (ÚP ČR).
  Přehled 2013-2015
Další: ...

Úřední hodiny

PO:8-12, 13-17
ÚT:8-11
ST:8-12, 13-17
ČT:8-11
PÁ:8-11*
* jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o nepojistné sociální dávky či pozvané klienty
Úřední hodiny na konkrétním pracovišti ÚP ČR si ověřte zde.

Krajské pobočky

Odkazy

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, kontaktni.centrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky