Integrovaný portál MPSV


Úřad práce ČR
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.
Úřad práce České republiky
Mapa ČR Krajská pobočka pro hlavní město Prahu Krajská pobočka v Příbrami Krajská pobočka v Českých Budějovicích Krajská pobočka v Brně Krajská pobočka v Karlových Varech Krajská pobočka v Ústí nad Labem Krajská pobočka v Plzni Krajská pobočka v Liberci Krajská pobočka v Hradci Králové Krajská pobočka v Pardubicích Krajská pobočka v Olomouci Krajská pobočka v Ostravě Krajská pobočka ve Zlíně Krajská pobočka v Jihlavě
  • 3. 7. 2015 Téměř 300 uchazečům z vyloučených lokalit nabídl ÚP ČR možnost získat práci Celkem 151 účastníků regionálního projektu s názvem „Příležitost dělá(t) zaměstnance“ získalo během osmi měsíců novou práci. To je 55 % z celkového počtu lidí, kteří do programu vstoupili. Další desítka uchazečů pak uzavřela se zaměstnavatelem dohodu o pracovní činnosti nebo o provedení práce. Projekt, který realizuje Krajská pobočka Úřadu práce ČR (KrP ÚP ČR) v Ostravě, je určen sociálně vyloučeným klientům.
  • 2. 7. 2015 Na ÚP ČR v Ostravě se zájemci učili němčinu Desítka vážných zájemců o práci v německy mluvících zemích z Moravskoslezského kraje dostala možnost zdarma si prohloubit své znalosti němčiny. Měsíc a půl trvající jazykový kurz pro ně uspořádala evropská síť EURES při Krajské pobočce Úřadu práce ČR v Ostravě ve spolupráci s Europe Direct Ostrava.
  • 29. 6. 2015 Absolventi na trhu práce: kudy vede cesta k zaměstnání? Blíží se letní prázdninové období, které mají v oblibě zejména studenti. Mnozí absolventi však stojí před skutečnou zkouškou dospělosti v podobě hledání práce, kterou může pořádně zkomplikovat chybějící praxe. MPSV nabízí pomocnou ruku v podobě projektů financovaných z Evropského sociálního fondu.
  • 29. 6. 2015 ÚP ČR vydal už téměř 74 tisíc nových průkazů OZP Od 1. 4. 2015, kdy začal Úřad práce ČR (ÚP ČR) vydávat nové průkazy osoby se zdravotním postižením (průkaz OZP), zpracovali jeho zaměstnanci 101 152 žádostí. Celkem 73 644 průkazů OZP už předali jejich držitelům. Výměna se týká přibližně 230 tisíc klientů.
  • 25. 6. 2015 Zaměstnavatelé z Třebíčska nabídnou zájemcům práci Celkem 44 vystavovatelů z Třebíčska a široká nabídka volných pracovních míst ve strojírenství, stavebnictví a energetice. To vše bude připraveno pro návštěvníky veletrhu FORTEL 2015, který spolupořádají Okresní hospodářská komora v Třebíči a Město Třebíč ve dnech 26. – 27. 6. 2015 v Borovině (areál továrny v Borovině, Třebíč). Jedním z partnerů akce je Úřad práce ČR (ÚP ČR).
  • 24. 6. 2015 Úřad práce ČR a obce musí v otázce výplaty doplatku na bydlení úzce spolupracovat Stát prostřednictvím Úřadu práce ČR a obcí by měl v otázce souhlasu s výplatou doplatku na bydlení postupovat v maximální součinnosti tak, aby byl naplněn duch zákona o hmotné nouzi. Přes všechny nejasnosti kolem výkladu části novely zákona se ukazuje, že obcím, které po udělení nesouhlasu zahájily s klienty sociální práci, se daří situaci řešit ve prospěch obcí i lidí, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.
Další: ...

Úřední hodiny

PO:8-12, 13-17
ÚT:8-11
ST:8-12, 13-17
ČT:8-11
PÁ:8-11*
* jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o nepojistné sociální dávky či pozvané klienty
Úřední hodiny na konkrétním pracovišti ÚP ČR si ověřte zde.

Krajské pobočky

Odkazy

Za úplnost informací na stránce odpovídá: generální ředitelství Úřadu práce ČR. Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803, kontaktni.centrum(a)mpsv.cz
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky