Integrovaný portál MPSV


Zaměstnanost > Zahraniční zaměstnanost > Práce pro cizince > Registrace zaměstnavatelů
Language is not available - English Mezinárodní stránka pro všechny dostupné jazyky.
Hledání   Nápověda   Domů   Přihlásit
  Nejste přihlášen. Můžete se zaregistrovat.

Zadávání volných míst - nepřihlášen

  1. Jste u nás poprvé a nemáte doposud svůj uživatelský účet? Zaregistrujte se.Nápověda k reristraci
  2. Jste už na portálu zaregistrováni? Spojte se s místně příslušným úřadem práce a zaevidujte se. Pracovník oddělení trhu práce na úřadě práce zaeviduje vaši firmu do databáze a vašemu účtu nastaví oprávnění udržovat volná místa přes internet. Vyplní především údaje: název firmy, IČ, sídlo firmy, pracoviště firmy a kontaktní osoby firmy.Nápověda přípravě zadávání volných míst
    Jestliže je firma na úřadě práce již registrována, tzn. že např. nahlásila volná místa, stačí požádat pracovníka oddělení trhu práce úřadu práce, aby vašemu účtu umožnil údržbu volných míst přes internet.
  3. Jste už zaregistrováni na portálu a zaevidováni na úřadu práce? Přihlaste se a můžete provádět údržbu volných pracovních míst ve Vaší firmě přes internet.

Na svém účtu vytváříte požadavky na změnu ve volných místech (hlášení, opravy a rušení volných míst), které úřad práce přebírá a zapracovává do databáze poptávky po volných místech.

Podrobnější informace naleznete v nápovědě Nápověda.

Za úplnost informací na stránce odpovídá: Sekce nám. ministryně pro zaměstnanost ve spolupráci s generálním ředitelstvím Úřadu práce ČR (odbor zaměstnanosti). Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803
Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Technická správa | Textová verze | Validita stránky