MLSA integrated portal


Employment > For Citizens > Vacancies search
Změnit jazyk na - Český choice - English Змінити мову на - Українська The International page for all available languages.
MLSA Employment Social affairs EURES Forms
Search   Help   Home   Login
  You are not logged in. You can sign up.

Vacancy search

: : Contextual help
Contextual help
   


Contextual help Vacancies for
Vacancies with

Vacancy search result

One vacancy offer found. one vacancy.
All districts have been searched for vacancies.

Page 1 of 1: Previous / Next

Demanded occupation:

Sociální pracovníci Střediska Racek

Google translationOpen in a new window
  Social work and counselling professionals (26359)
Workplace and contacts
  Company: Oblastní charita Kutná Hora, ID 49543547, http://www.charita.kh.czOpen in a new window
  Workplace: Havířská 403/3, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1, district Kutná Hora
  Report to: Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka, tel.: +420 731 405 538, e-mail: personal.charita(a)kh.cz
Vacancy characteristics
  Shift rate: Flexible Working Hours
  Employment relationship: Full-time employment, at least 40 hours per week
  Minimum degree of education: College
  Period of employment: from Feb 1, 2018
  Wage spread: from 18 000 to 21 000 CZK/month
  Appropriate for: School-leavers
Comment on vacancy: Náplň práce:
Výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně, v terénní a v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska, poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím, zprostředkování navazujících služeb.
Požadavky:
VOŠ/VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, schopnost pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit, dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systém a předchozí praxe a zkušenost s prací v neziskovém sektoru výhodou, časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, ztotožnění se s posláním organizace, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, výborné organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou.
Nabízíme:
Práci na plný úvazek, nástup: únor 2018, nebo dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou na jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (předpoklad trvání zaměstnání 3 roky), pracovní doba flexibilní, závislá na provozu jednotlivých služeb střediska (tj. 8:00 - 16:00), dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv, zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci, možnost dalšího vzdělávání, supervize, mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení.

Váš životopis a motivační dopis na téma: ,,S jakými problémy podle Vás přicházejí nejčastěji klienti do odborné sociální poradny (tzn. jaké záležitosti zaměstnanec poradny pomáhá klientovi řešit." zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. Do předmětu uveďte ,,Výběrové řízení - SP Středisko Racek".
Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.
Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Bližší informace:
Mgr. Petra Zítová, vedoucí Střediska Racek, tel: 733 755 970,
Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka, tel: 731 405 538.
Místo výkonu práce: Středisko Racek, Trebišovská 611, Kutná Hora + výkon práce v terénu v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska
Google translationOpen in a new window
Last modification: Jan 6, 2018 1:48:19 AM, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora, job vacancy number: 13 768 590 796, send enquiry to employer:

Page 1 of 1: Previous / Next
Show search form

You can also have job vacancies sent to you by email or by text message. Apply settings po log in on the tab Advanced search. Contextual help

Currently are submitted 316 requests to have vacancies sent.

There are 66 794 offers by employers in the Labour Office database, containing 205 586 vacancies.

You can download vacancies in HTML and XML format at /sz/download

Notice:
All official information provided by Labour Authorities is published exclusively on the Ministry of Labour portal. The Ministry of Labour portal is a public service - neither the Ministry of Labour nor Labour Offices can be held responsible for the entities that freely download the information to their websites and to their periodicals and they do not guarantee that any such vacancy information is current. The Ministry of Labour and Labour Offices are therefore not responsible for the correctness of information on other entities' websites. All services and information offered by Labour Offices are always free of charge.

refstat
The person responsible for complete information: Sekce nám. ministryně pro zaměstnanost ve spolupráci s generálním ředitelstvím Úřadu práce ČR (odbor zaměstnanosti). Dotazy vyřizuje: tel. 844 844 803
Sitemap | Declaration of accessibility | Technical administration | Text version | Page validity